четвер, 01 листопада 2012 11:30

"Реал" і "Барселона" виграли перші матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії

Кака забив другий гол "Реала" ФОТО: isport.ua

В Іспанії пройшли перші матчі 1/16 фіналу турніру.

"Реал" без проблем здолав свого суперника. Мадридці вийшли в сильному складі, правда, були присутні і молоді гравці.

"Бланкос" вирішили свої питання в середині першого тайму. Спочатку Бензема пробив головою, а потім Кака вдарив у дальній кут воріт.

У другому таймі також ударом у дальній кут відзначився Хосе Родрігес - юний вихованець кантери "Реала", якому всього 17 років.

Потім команди обмінялися по одному голу, що і призвело до остаточної перемоги мадридців 4:1.

"Барселона" теж зіграла майже в оптимальному складі. Не було Мессі та Хаві, з'явився Серхіо Роберто, а решта складу був звичним.

Рахунок відкрив Вілья, потужно пробивши у ближній кут воріт. Потім Іньєста красиво пробив у дев'ятку, а завершив погром на останніх хвилинах Фабрегас, повідомляє iSport.ua.

Кубок Іспанії

1/16 фіналу

Перші матчі

Льягостера - Валенсія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 45 Жонас, 0:2 - 68 Вальдес.

Валенсія - Гуаіта, Барраган, Руїс, Гайя, Р. Кошта, Банега, Пареха, Гуардадо (Вієра, 86), Фегулі (А. Сіссоко, 68), Вальдес, Жонас (Альбельда, 74).

Алавес - Барселона 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 40 Вілья, 0:2 - 51 Іньєста, 0:3 - 88 Фабрегас.

Барселона - Хосе Пінто, Монтойя, Бартрам, Маскерано, Дані Алвес, Фабрегас, Бускетс (А. Сонг, 55), С. Роберто, Іньєста (Дос Сантос, 75), Санчес, Вілья (Тельо, 70).

Касереньо - Малага 3:4 (2:2, 1:2)

Голи: 0:1 - 4 Оньєву, 0:2 - 20 Санта Крус, 1:2 - 36 Хараіс, 2:2 - 42 Чапі, 2:3 - 59 Дуда, 2:4 - 71 Санта Крус, 3:4 - 87 Естеве.

Вилучення: Варгас, 58 (Касереньо).

Реал Хаен - Атлетико 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 27, пенальті Коста, 0:2 - 62 Адріан, 0:3 - 90 Р. Гарсія.

Видалення: Дані Торрес, 26 (Реал Хаен).

Лас-Пальмас - Райо Вальєкано 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 19 Біфума.

Альмерія - Сельта 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 53 Зонго, 2:0 - 87 Молінеро.

Вилучення: Віла, 62 (Сельта).

Сарагоса - Гранада 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 79 Аранда.

Алькояно - Реал Мадрид 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 - 21 Бензема, 0:2 - 35 Кака, 0:3 - 67 Х. Родрігес, 1:3 - 77 Лара, 1:4 - 88 Бензема.

Реал Мадрид - Адан, Карвалью, Варан, Альбіоль, Начо, Ессьєн (Модріч, 60), Кака, Алекс Фернандес (Х. Родрігес, 46), Кальєхон, Бензема, Мората.