субота, 07 серпня 2021 16:22

Магучіх стала бронзовою призеркою Олімпіади

Магучіх виборола олімпійську "бронзу". Фото: НОК

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх у стрибках у висоту завоювала бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо.

19-річна українка показала результат в 2.00 метра. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Перемогла триразова чемпіонка світу росіянка Марія Ласіцкене (2.04 м), "срібло" у австралійки Ніколи Макдермот – 2.02 м.

Дві інші українські стрибунки зайняли 4-те місце - Ірина Геращенко і 8-ме місце - Юлія Левченко.

7 серпня українська команда завоювала бронзову олімпійську медаль на командних змаганнях в артистичному плаванні.

4 серпня дует українок Анастасія Савчук та Марта Федіна завоювали першу в історії українського спорту олімпійську медаль у синхронному плаванні - бронзу.

Зараз ви читаєте новину «Магучіх стала бронзовою призеркою Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua