середа, 05 травня 2021 12:33

"Люди думають, що справа тільки в грошах" - Ґвардіола про перемогу над ПСЖ

Хосеп Ґвардіиола очолює "Ман Сіті" із 2016 року. Фото: REUTERS

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Ґвардіола прокоментував перемогу над ПСЖ.

"Містяни" вперше у власній історії змогли вийти у фінал Ліги чемпіонів.

"Вітаю власників, які прийняли клуб і постаралися інвестувати в нього, підтримувати. Люди думають, що справа тільки в грошах. Якщо вони хочуть у це вірити - добре, але справа не лише в цьому. Це результат роботи всіх підрозділів і ресурсів, що ми маємо.

Вони наситили центр поля, а нам у першому таймі не давався високий пресинг. Після перерви це змінилося. Ми краще повертали м'яч під свій контроль і зіграли сильніше. Якщо виграєш із загальним рахунком 4:1 суперника, який раніше вибив "Барселону" й "Баварію", це багато значить", - цитує іспанського тренера офіційний сайт англійської команди.

"Ман Сіті" переміг ПСЖ в обох матчах півфіналу - 2:1 та 2:0.

29 травня "містяни" зіграють у фіналі в Стамбулі.

Ґвардіола втретє пробився до фіналу Ліги чемпіонів, де востаннє був ще з "Барселоною" в сезоні 2010/11.

Зараз ви читаєте новину «"Люди думають, що справа тільки в грошах" - Ґвардіола про перемогу над ПСЖ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua