вівторок, 15 вересня 2020 22:36

Луческу розповів, як переміг АЗ

Мірча Луческу не поділяє загального оптимізму від перемоги. Фото Рейтер

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу прокоментував перемогу над АЗ у третьому кваліфікаційному раунді ЛЧ (2:0). Його слова передає Tribuna.com.

"Я б не хотів порівнювати з грою проти "Реала" в 1999-му, тому що тоді був дуже сильний колектив, який добре грав в Європі.

Ми створюємо команду, яка в пошуках свого шляху і нам все ще потрібен час. У матчі з АЗ була з обох сторін серйозна тактична гра. Не забувайте, що АЗ майже виграв чемпіонат, граючи в такий же агресивний вертикальний футбол. Але ми перекрили майже всі сильні сторони суперника, і не дали нічого створити в першому таймі.

У перерві я сказав хлопцям, щоб мали терпіння, тому що гості лізтимуть уперед і у нас буде більше зон для атак. Дякую за божевільну самовіддачу, терпіння і результат.

Якщо в наступній грі не буде перемоги, то без толку, що ми сьогодні виграли. Нам неважливо проти кого грати.

Забарний дуже добре зіграв, я довіряю цим хлопцям і вони відплачують своєю грою. Не потрібно забувати і про Миколенко, який відмінно зіграв на нерідний позиції. Але було б несправедливо хвалити тільки цих гравців, вся команда заслуговує похвали", - сказав Луческу.

"Динамо" зіграє в раунді плей-оф проти переможця гри "Гент" - "Рапід".

Зараз ви читаєте новину «Луческу розповів, як переміг АЗ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua