Ексклюзиви
вівторок, 10 листопада 2009 17:59

Луческу підшукав для "Зорі" нового тренера

Луческу підшукав для "Зорі" нового тренера

Очолити "Зорю" може румунський фахівець Іоан Андоне, повідомляє Click.ro. За даними джерела, президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов знаходиться в пошуку нового тренера для "Зорі", яка, як раніше писали в українській пресі, може перейти в його володіння.

Насамперед Ахметов звернувся до нинішнього наставника "Шахтаря" Мірчі Луческу з проханням порадити йому гідного кандидата на пост головного тренера луганського клубу. Луческу порадив Андоне, якого переманити в свої ряди в даний час намагається також бухарестське "Динамо".

Ахметов вже відправив на переговори з Андоне агента Аркадія Запорожану, який красиво розповів про "Зорю". Наступного тижня очікується прибуття 49-річного фахівця в Україну. Очікується, що сторони підпишуть контракт строком на 1,5 роки, а первинним завданням Андоне буде місце у вісімці найсильніших команд України.

"У мене є пропозиції від бухарестського "Динамо" і однієї української команди", - підтвердив Андоне румунській пресі. "Остаточне рішення я ухвалю в грудні. Спершу мені потрібно ознайомитися з планами команд, які зацікавлені в моїх послугах".

За матеріалами Террикон

Зараз ви читаєте новину «Луческу підшукав для "Зорі" нового тренера». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.09.2012 17:45:52Наташенька 46.211.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я читаю ваши коментарии и к сожалению вижу что больше хуже и срашнее чем вас терраристов я не вижу вы от своей злости и ненависти не видите что ваше благополучие равно вашему сознанию и осознанию что в мир пошлеш то в след оно и вернется вроде снежного кома летящего вниз с снежной горы .

01.08.2012 22:20:50гонта166.137.88.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Як вони,так звані народні депутати,сидять в печінках.На палю всіх-вони всі одним миром мазані.

01.08.2012 15:38:42Василь77.52.84.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Балогу президент має звільнити і ... посадити до Юлі ближче. Рідка сука...

01.08.2012 15:28:27смерш91.124.109.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

"Поїдьте на Закарпаття, відкрийте рота на Балогу та "Єдиний центр" — закриють предметно, тому що там іде реальна робота не на словах, а на реальній роботі." ;) Я так понимаю, что для них там "реальная работа" - возможность под Балогиной "крышей "заниматься "контрабасом" и прилюдно хлестать коньяк;)

01.08.2012 13:20:23yjujqdpe,s95.132.50.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Балога не тот человек. что держит слово и не треплется как базарная торговка.

01.08.2012 11:51:19ОЛЯ84.155.204.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Карасьов я з вами в більшості погоджуюсь, але ви для мене коли звязалися з балогою, в підсумку такий самий як і ющ-іуда, ви гарно говорите, і до влади просто похабно лізите

01.08.2012 00:14:22жана-одеса178.93.50.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

А перед тим як попросив чи вилизав бандиту Януковичу одне місце????

01.08.2012 00:06:10павел92.225.41.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

чухневая статья которую противно читать сплошная бестолковщина

31.07.2012 22:23:24Григорич31.129.164.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

З'їзд розпочинає один із лідерів "Єдиного Центру", директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Так все ж таки Вадя продався Балогану, а я то гадаю, чого він так гребе проти опозиції, а не проти ПєаРастів.

31.07.2012 22:01:13гшр31.43.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

rpattya.html
Здесь открывают рот о Балоге и ничего.

31.07.2012 22:01:56ло31.43.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

transkarpatia

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути