пʼятниця, 14 травня 2021 07:34

"Ліверпуль" у видовищному матчі переміг "Ман Юнайтед"

Роберто Фірміно став героєм матчу. Фото: Gettyimages.com

У перенесеному матчі 24-го туру "Ліверпуль" в гостях переміг "Ман Юнайтед" - 4:2.

Господарі вийшли вперед після точного удару Бруно Фернандеша. Підопічні Юргена Клоппа змогли не тільки відігратися, але вийти вперед ще в першому таймі завдяки голам Роберто Фірміно та Жоти.

Після перерви Фірміно оформив дубль. "МЮ" відіграв один гол, але мерсисайдці в кінці гри закрили питання переможця зусиллями Мохаммеда Салаха.

Матч 2 травня в Манчестері було скасовано через протести вболівальників, які виступили проти власників "МЮ".

В турнірній таблиці достроковим чемпіоном став "Ман Сіті". "МЮ" продовжує займати друге місце. "Ліверпуль" перемістився на п'яту сходинку. За три тури до фінішу команда Юргена Клоппа відстає від "Челсі" та чотири очки та від "Лестера" на шість, які перебувають в зоні Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" у видовищному матчі переміг "Ман Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua