середа, 09 травня 2012 11:29

"Ліверпуль" помстився "Челсі" за фінал Кубка Англії
5

На сподіваннях "Челсі" фінішувати за підсумками сезону в четвірці найкращих команд Прем'єр-ліги поставив хрест "Ліверпуль", розтрощивши на "Енфілді" лондонців із результатом 4:1.

Червоні, котрі в суботу поступилися "Челсі" у фіналі Кубку Англії, розпочали поєдинок у швидкому темпі, і вже на 19-й хвилині Луїс Суарес на правому фланзі втік від Джона Террі, а Мікаель Ессьєн після прострілу уругвайця зрізав м'яч у власні ворота.

Господарі збільшили перевагу, коли Джордан Хендерсон обіграв бідолашного Террі та з близької відстані переграв голкіпера синіх Росса Тернбулла. До кінця першого тайму Даніель Аггер довів рахунок до 3:0, а Стюарт Даунінг влучив у поперечину.

Після поновлення гри гості завдяки зусиллям Раміреса скоротили відставання, але незабаром підопічні Кенні Далгліша знову засмутили дублера Петра Чеха. Тернбулл вибив м'яч із власної штрафної точнісінько на Джонджо Шелві, який метрів з 30 переправив його у порожні ворота, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Англії

37-й тур

Ліверпуль - Челсі 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Ессьєн (19, автогол), 2:0 - Хендерсон (25), 3:0 - Аггер (29), 3:1 - Рамірес (50), 4:1 - Шелві (61).

Ліверпуль: Рейна, Каррагер, Шкртел, Аггер, Джонсон, Шелві, Хендерсон, М. Родрігес (Кюйт, 84), Даунінг (Стерлінг, 84), Керролл, Суарес.

Челсі: Тернбулл, Іванович, Бертран, Террі, Феррейра, Ромеу, Ессьєн, Рамірес, Малуда, Старрідж (Лукаку, 68), Торрес.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" помстився "Челсі" за фінал Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua