четвер, 26 січня 2012 09:19

"Ліверпуль" не пустив "Ман Сіті" у фінал Кубка англійської ліги
6

Футболісти "Ліверпуля" добилися перемоги над "Манчестер Сіті" за підсумками двоматчевого протистояння у півфіналі Кубка англійської ліги.

Матч-відповідь пройшов у середу в Ліверпулі і завершилася з рахунком 2:2 - сприятливим для господарів поля. "Манчестер Сіті" двічі виходив уперед по ходу зустрічі, але втримати перевагу не міг. Оскільки перший гостьовий матч "Ліверпуль" виграв з рахунком 1:0, то домігся також підсумкової перемоги в протистоянні.

У другій грі Найджел де Йонг відкрив рахунок на 31-й хвилині, але на 40-й Стівен Джеррард відповів йому з пенальті. Гол Едіна Джеко на 67-й хвилині зробив рахунок сприятливим для "Манчестер Сіті", але на 74-й Крейг Белламі повторно відновив рівновагу.

У фіналі Кубка англійської ліги 26 лютого "Ліверпуль" зіграє на "Вемблі" з "Кардіффом", який днем раніше зломив опір лондонського "Крістал Пелас", повідомляє РИА Новости.

Кубок англійської ліги

1 / 2 фіналу

Матчі

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Н. де Йонг (31), 1:1 - Джеррард (40, пенальті), 1:2 - Джеко (68), 2:2 - Белламі (74).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Аггер, Шкртел, Хосе Енріке, Адам, Даунінг, Джеррард, Хендерсон, Кюйт (Керролл, 90), Белламі (Келлі, 88).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс, Савич (Агуеро, 46), Лескотт, Коларов, Н. де Йонг (Джонсон, 78), Беррі, Сабалета, Сілва, Насрі, Джеко.

Попередження: Джеррард (3), Коларов (56), Хосе Енріке (64).

Перший матч - 1:0

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" не пустив "Ман Сіті" у фінал Кубка англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua