вівторок, 11 вересня 2018 11:29

Ліга націй: день 5-й - дивовижний камбек турків і поразка Італії

Португалія перемогла Італію завдяки голу Андре Сілви. Фото: SuperSport

Завершився п'ятий ігровий день Ліги націй UEFA. Центральним матчем став поєдинок між збірними Португалії та Італії. Матч виявився прогнозовано рівним і врешті долю матчу вирішив один забитий м'яч. Андре Сіліва на початку другого тайму вивів господарів вперед. До кінця матчу італійці так і не змогли відігратись.

Ліга націй

Ліга А, Група 3

Португалія– талія – 1:0

Гол: Андре Сілва, 48

Другим за статусом мав стати поєдинок Швеція-Туреччина. Однак за драматургією та розвитком подій на полі цей матч однозначно став найкращим цього ігрового дня. Швеція до 88 хв. матчу вела в рахунку 2:1. За останні кілька хвилин турки перевернули все з ніг на голову і фінальний свисток зафіксував перемогу гостей.

Вилучення: Мужиков, 76

Сьогодні відбудеться ще 7 матчів: Іспанія-Хорватія, Ісландія-Бельгія, Боснія і Герцоговина-Австрія, Угорщина-Греція, Фінляндія-Естонія, Молдова-Білорусь, Сан-Марино-Люксембург.

Зараз ви читаєте новину «Ліга націй: день 5-й - дивовижний камбек турків і поразка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua