четвер, 08 серпня 2013 23:46

Ліга Європи. "Чорноморець" вийшов у плей-офф раунд, донецький "Металург" завершив євросезон

"Чорноморець" і Григорчук вийшли у плей-офф раунд Ліги Європи. Фото: sport.ua

У Белграді завершилася зустріч-місцевою "Црвени Звезди" і одеського "Чорноморця" в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Суперники зіграли внічию, український клуб здолав цю стадію відбору з урахуванням перемоги, здобутої на полі стадіону "Чорноморець" минулого тижня.

У першому таймі суперники показали непоганий футбол, а перед свистком на перерву господарі отримали право на пенальті за фол Павла Кутаса на лінії штрафного. 11-метровий удар у виконанні Ненада Міліяша парирував капітан "моряків" Дмитро Безотосний. У другому таймі гості впоралися з атаками суперників з Сербії, рахунок у цьому протистоянні відкритий не був.

Свого наступного суперника на стадії плей-офф відбіркового циклу Ліги Європи "Чорноморець" дізнається 9 серпня за підсумками жеребкування.

Трохи раніше в Донецьку відбувся поєдинок місцевого "Металурга" і албанського "Кукесі".

Після поразки в Албанії з рахунком 0:2 українська команда, яка втратила головного тренера Юрія Максимова, виграла з мінімальним рахунком. Господарі вийшли вперед у середині першого тайму - Велізар Димитров вколотив м'яч у ворота "Кукесі" після витонченого пасу п'ятою Джорджі Лазіча. На 74-й хвилині гості залишилися вдесятьох після вилучення Енцо Малінді, заробив два попередження за 12 хвилин. Незважаючи на численні атаки донеччан, результат на табло не змінився, і, таким чином, український клуб завершив виступи на європейській арені з урахуванням різниці забитих і пропущених м'ячів.