четвер, 08 квітня 2021 08:08

Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 7 квітня

Німецька "Баварія" - чинний переможець Ліги чемпіонів. Фото: pixabay.com

7 квітня відбулися ще 2 матчі чвертьфіналу ЛЧ. У Мюнхені "Баварія" програла перший матч минулорічному фіналісту ПСЖ із рахунком 2:3. У гостей двічі відзначився Мбаппе й один раз - Маркіньос. У господарів забивали Чупо-Мотінг та Мюллер.

У паралельному матчі "Челсі" на виїзді здолав "Порту". По голу в кожному із таймів забили Маунт і Чіллуел. Гості продемонстрували, що недавню розгромну поразку від "Вест Бромвіча" в чемпіонаті вже забуто.

"Баварія" (Німеччина) - ПСЖ (Франція) 2:3

Голи: Чупо-Мотінг, 37, Мюллер, 60 - Мбаппе, 3, 68, Маркіньос, 28.

"Порту" (Португалія) - "Челсі" (Англія) 0:2

Голи: Маунт, 32, Чілвелл, 85.

Перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбувся 6 квітня. На полі зустрілися іспанський "Реал" та англійський "Ліверпуль". Іспанці здобули перемогу з рахунком 3:1. Перші півфінали заплановані на 27-28 квітня, матчі-відповіді - на 4-5 травня.

Фінал відбудеться 29 травня в Стамбулі на Олімпійському стадіоні Ататюрка.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 7 квітня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua