четвер, 14 липня 2011 09:39

Ліга чемпіонів. Результати матчів середи, 13 липня

У середу, 13 липня, були зіграні перші матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів.

Борисовський БАТЕ (Білорусь) зіграв внічию з північноірландським "Лінфілдом".

Зустріч, що пройшла в середу у Белфасті, завершилася з рахунком 1:1. На гол Деріла Фордайса, забитий вже на 5-й хвилині, білоруси відповіли м'ячем Ренана Брессана з пенальті на 37-й хвилині. Більше командам відзначитися не вдалося.

Грузинський "Зестафоні" вдома обіграв молдовську "Дачію" з рахунком 3:0. Загребське "Динамо" на своєму полі відправило три м'ячі у ворота "Нефтчі" з Азербайджану. Латвійський "Сконто" на своєму полі з рахунком 0:1 поступився польській "Віслі".

Матчі-відповіді другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів пройдуть 19 липня, пише РИА Новости.

Ліга Чемпіонів

Другий відбірковий раунд

Перші матчі

Партизан (Сербія) - Шкендія (Македонія) - 4:0 (0:0)

Голи: Вукич, 48. Едуардо, 58. Щеповіч, 74. Емін, 76 - автогол.

Русенборг (Норвегія) - Брейдаблік (Ісландія) - 5:0 (1:0)

Голи: Шелбред, 43. Дорсін, 48. Хенріксен, 72. Нака, 76. Ольсен, 86.

Лінфілд (Північна Ірландія) - БАТЕ (Білорусь) - 1:1 (1:1)

Голи: Фордайс, 5. Брессан, 38 - з пенальті.

Штурм (Австрія) - Відеотон (Угорщина) - 2:0 (0:0)

Голи: Шабіч, 68. Кінаст, 90.

Сконто (Латвія) - Вісла (Польща) - 0:1 (0:1)

Гол: Роде, 40 - автогол.

Бангор Сіті (Уельс) - ХІК (Фінляндія) - 0:3 (0:1)

Голи: Садік, 14, 54. Сорса, 89.

Шкендербеу (Албанія) - АПОЕЛ (Кіпр) - 0:2 (0:0)

Голи: Мораіш, 52. Мандука, 56.

Динамо (Хорватія) - Нефтчі (Азербайджан) - 3:0 (1:0)

Голи: Бадель, 37. Крстановіч, 46, 65 - з пенальті.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. Результати матчів середи, 13 липня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua