вівторок, 15 лютого 2022 23:57

Ліга чемпіонів. "Манчестер Сіті" Зінченка громить суперника, Мбаппе долає "Реал"

Кіліан Мбаппе забив "Реалу". Фото: ФК ПСЖ

У вівторок, 15 лютого, повернулася Ліга чемпіонів з футболу.

"Спортінг" у межах 1/8 фіналу вдома приймав "Манчестер Сіті", а ПСЖ мірявся силами з "Реалом".

Доля протистояння "Манчестер Сіті" та "Спортінга" вирішилася ще у першому таймі, адже англійці забили чотири голи.

У підсумку "Ман Сіти" здобув виїзну перемогу з рахунком 5:0. Забивали Ріяд Марез, Бернарду Сілва двічі, Філ Фоден і Рагім Стерлінг.

Олександр Зінченко вийшов на заміну на 61-й хв.

Куди цікавішим був матч у Парижі.

ПСЖ володів ініціативою та мав шанси забити, проте Ліонель Мессі навіть не реалізував пенальті в другому таймі.

Як не старалися парижани, проте пробити мадридців їм так не вдавалося, поки в компенсований час не забив Кіліан Мбаппе - 1:0.

Відеоогляд матчу ПСЖ - "Реал"

Відеоогляд матчу "Спортінг" - "Манчестер Сіті"

Матчі-відповідь відбудуться 9 березня.

Всі чвертьфіналісти визначаться 16 березня.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Манчестер Сіті" Зінченка громить суперника, Мбаппе долає "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua