середа, 15 березня 2017 01:15

Ліга чемпіонів. "Лестер" і "Ювентус" розрахувалися з боргами: результати матчів 14 березня

У вівторок, 14 березня, відбулися два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Лестер Сіті" вдома переміг іспанську "Севілью". Зустріч на стадіоні "Кінг Пауер - Уолкерс" завершилася з рахунком 2:0.

На 27-й хвилині Ріяд Марез зробив зрячу передачу на дальню штангу, звідки Уес Морган безперешкодно увігнав м'яч у ворота. У дебюті другого тайму Олбрайтон з лінії штрафного з лівого ноги пробив у ближній нижній кут.

На 74-й хвилині Самір Насрі посварився з Джеймі Варді і вдарив того головою в голову. Суддя купився на реакцію гравця "лисиць" і показав футболістові "Севільї" другу жовту картку. На 80-й хвилині Каспер Шмейхель вискочив з воріт і збив Вітол в штрафний вже після того, як останній наніс удар. Арбітр призначив пенальті, але Стівен Н'Зонзі пробив невдало - Шмейхель забрав м'яч.

У першому матчі "Севілья" вдома перемогла з рахунком 2:1. "Лестер" вийшов в чвертьфінал Ліги чемпіонів, іспанський клуб покинув турнір.

У ще одному матчі "Ювентус" вдома приймав на "Порту". Зустріч завершилася перемогою господарів, 1:0.

У складі переможців єдиний гол на 42-й хвилині з пенальті забив Пауло Діба. З 40-ї хвилини португальські футболісти грали вдесятьох: за гру рукою у штрафному майданчику був видучений захисник Максимильяно Перейра. У першій зустрічі "Ювентус" на виїзді обіграв "Порту" з рахунком 2:0. Таким чином, португальська команда свій виступ на турнірі завершила, а туринці пробилися в чвертьфінал.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

матчі у відповідь

"Лестер" - "Севілья" - 2:0
Голи: Морган, 27 (1:0). Олбрайтон, 54 (2:0).
Нереалізований пенальті: Н`Зонзі, 80 - "Севілья".

Перший матч - 1:2

"Ювентус" - "Порту" - 1:0
Гол: Діба, 42 - з пенальті.
Перший матч - 2:0

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Лестер" і "Ювентус" розрахувалися з боргами: результати матчів 14 березня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua