понеділок, 24 жовтня 2011 14:06

"Леванте" захопив владу, "Барселона" залишилася без перемоги: результати 9-го туру Примери

В іспанській Примері відбулися матчі 9-го туру.

"Леванте" продовжив переможну серію до шести матчів і вийшов в одноосібні лідери, відсвяткувавши успіх на полі "Вільяреала" завдяки дублю Хуанлу Гомеса і голу Аруни Коне. Таке досягнення було не під силу жодній команді в чемпіонаті Іспанії, окрім "Реала" і "Барселони", з травня 2009 року.

Сам королівський клуб відстає від лідера на одне очко. Підопічні Моурінью розгромили на виїзді "Малагу" з рахунком 4:0. Гонсало Ігуаїн вивів "королівський клуб" вперед, а потім Кріштіану Роналду за 15 хвилин оформив хет-трик. "У першому таймі ми показали вражаючий футбол. Задоволений грою своєї команди в усіх відношеннях. Ми забивали голи на будь-який смак", - не приховував задоволення керманич "вершкових".

"Барселона" ж не змогла вдома здолати "Севілью" (0:0) і тепер відстає від лідера на два бали.

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Бетіс - Райо Вальєкано - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Бангура (80), 0:2 - Коке (89, пенальті).

Реал Сосьєдад - Хетафе - 0:0 (0:0, 0:0)

Осасуна - Сарагоса - 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Р. Гарсія (18), 2:0 - Ніно (27), 3:0 - Некунам (30).

Атлетіко - Мальорка - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Хемед (2, пенальті), 1:1 - Фалькао (43, пенальті).

Валенсія - Атлетик - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Муніаін (72), 1:1 - Сольдадо (89).

Вільярреал - Леванте - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Хуанлу (16), 0:2 - Хуанлу (43), 0:3 - Коне (58).

Расинг - Еспаньол - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Серхіо Гарсія (59).

Спортинг Х - Гранада - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Барраль (6), 2:0 - Андре Каштру (42).

Малага - Реал Мадрид - 0:4 (0:4, 0:0)

Голи: 0:1 - Ігуаїн (11), 0:2 - Роналду (24), 0:3 - Роналду (28), 0:4 - Роналду (38).

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Кака (Озіл, 62), Хедіра, Алонсо, Ді Марія (Кальехон, 76), Ігуаїн (Бензема, 70), Роналду.

Барселона - Севілья - 0:0 (0:0, 0:0)

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Абідаль, Адріано, Алькантара (Фабрегас, 74), Хаві (Бускетс, 88), С. Кейта (Педро, 62), Іньєста, Мессі, Вілья.

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Леванте" захопив владу, "Барселона" залишилася без перемоги: результати 9-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua