субота, 25 вересня 2021 09:02

Левандовський перервав свою вражаючу серію

Роберт Левандовський забивав упродовж 7 місяців. Фото: Reuters

У вчорашньому матчі чемпіонату Німеччини наступний суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів мюнхенська "Баварія" перемогла "Гройтер Фюрт" з рахунком 3:1. Голами у протистоянні відзначилися Томас Мюллер і Йозуа Кімміх. Футболіст "Гройтера" Себастьян Грісбек відправив м'яч у свої ворота.

Нападник мюнхенського клубу польський форвард Роберт Левандовський провів на полі 90 хвилин, але не зміг відзначитися голом. Таким чином, у поляка перервалася гольова серія, яка тривала 19 матчів поспіль. Востаннє Левандовський не забивав на клубному рівні в лютому 2021 року.

Зараз "Баварія" лідирує в Бундеслізі. Мюнхенці набрали 16 очок в шести турах. Вони випереджають "Вольфсбург" на три очки, але "вовки" провели на матч менше. "Гройтер Фюрт" замикає турнірну таблицю, набравши всього одне очко.

Зараз ви читаєте новину «Левандовський перервав свою вражаючу серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua