понеділок, 27 травня 2013 08:32

"Лаціо" обіграв "Рому" у фіналі Кубка Італії

"Лаціо" виграв шостий в історії Кубок Італії. Фото: sport-xl.net

"Лаціо" виграв у "Роми" у фіналі Кубка Італії. Гра в Римі на стадіоні "Олімпіко" завершилась з рахунком 0:1. Автор єдиного гола - боснійський півзахисник Сенад Луліч, який вразив ворота суперника у другому таймі на 71-й хвилині.

Кубок Італії

Фінал

Рома (Рим) - Лаціо (Рим) - 0:1

Голи: Лулич, 71 (0:1).

Попередження: Бальцаретті, 11; Маркіньйо, 26; Бурдіссо, 87; Тотті, 90+1 - Ледесма, 1; Ернанес, 32; Клозе, 39; Луліч, 75.

"Лаціо" виграв Кубок Італії вшосте в історії. Рекорд за кількістю перемог у турнірі належить "Ромі" і "Ювентусу", в активі яких по 9 титулів.

До нинішнього сезону "Лаціо" останній раз ставав переможцем Кубка Італії у 2009 році.

Зараз ви читаєте новину «"Лаціо" обіграв "Рому" у фіналі Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua