пʼятниця, 27 березня 2015 21:22

Кваліфікація Євро-2016. Іспанія - Україна - 1:0

Доброго вечора Україно! Сьогодні радимо Вам відкласти всі справи і 90 хвилин свого часу приділити національній збірній. Зовсім скоро синьо-жовті розпочнуть дуже важливий матч проти діючих чемпіонів Європи.

Збірна Іспанії приймає Україну у прекрасному місті Севілья на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан". Зараз він нагадує величезний вулик, який поступово заповнюється вболівальникам. Фанати несуть із собою прапори Іспанії та дудки. Останнє гарантує, що тихою гра сьогодні точно не буде.

Першими на розминку вийшла збірна України. Іспанські вболівальники зустріли гравців у синьо-жовтих футболках свисток.

Натомість гостьовий фан-сектор вітав футболістів вигуками "Україна". Схоже, сьогодні буде аншлаг. Також на полі розминається третя команда — турецька бригада арбітрів на чолі із Джюнейтом Чакиром.

Подивимося, наскільки він фартовий для українців.

Євро-2016 Кваліфікація Іспанія — Україна

Іспанія: Касільяс (к), Піке, Рамос, Хуанфран, Жорді Альба, Бускетс, Іньєста, Коке, Сілва, Іско, Мората

Запасні: Серхіо Асенхо (к), Давід де Хеа (к), Рауль Альбіоль, Марк Бартра, Хуанмі, Сеск Фабрегас, Педро, Дані Карвахал, Маріо Суарес, Хуан Бернат, Вітоло, Санті Касорла

Україна: П'ятов, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Федецький, Тимощук (к), Степаненко, Ротань, Ярмоленко, Зозуля, Коноплянка

Запасні: Денис Бойко (к), Олександр Рибка (к), Микита Бурда, Олег Гусєв, Денис Олійник, Пилип Будківський, Микита Морозюк, Роман Безус, Денис Гармаш, Ярослав Ракицький, Сергій Рибалка, Артем Кравець

Цікава деталь: ложа преси знаходиться у найвищій точці стадіону — майже під самим дахом. Поки не стемніло, тут навіть літали ластівки. "Рамон Санчем Пісхуан" без бігових доріжок. Арена не нова, але доволі затишна.

Команди завершили розминку і покинули поле. Іспанців проводжали оплесками. За 15 хвилин до початку арена заповнена всього наполовину, але глядачі швидко прибувають

Першими оголошують стартовий склад гостей. Тим часом на полі розгорнули прапори України та Іспанії.

Прізвище Безуса жінка-диктор прочитала з неправильним наголосом. Тепер називають стартовий склад господарів. Кожне прізвище супроводжують оплесками.

Дуже багато вільних місць на стадіоні, але це не заважає веселим іспанцям запускати хвилю.

Команди вже виходять на поле, настрій у хлопців Фоменка, здається, бадьорий

Лунає гімн України, в усіх гравців нашої збірної права рука на серці, всі без вийнятку співають. Більшість іспанців не виявили поваги до українського гімну — не встали з місць, коли звучала "Ще не вмерла України".

Іспанці тримають один одного за плечі, стадіон тим часом хором виконує свій гімн без слів

Матч розпочинається з хвилини мовчання за загиблими у авіакатастрофі Аеробуса, що летів із Барселони до Дюсельдорфа. Лунає "Адажіо" Альбіоні

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Гості розвели з центру поля

5- Небезпечно! Іско вивів зліва Сілву на побачення з П'ятовим, але Кучер зумів перервати поперечную передачу іспанця

6- Тепер Альба прорвався, і знову лівим флангом - м'яч в руках П'ятова. За хвилину двічи провалився лівий фланг. Як кажуть, інформація до роздумів

9- Знову небезпечно! Іньєста розрізним пасом вивів справа Морату, але той, на наше щастя, пробив повз дальній кут

Фанати збірної України сьогодні в ударі. Спочатку затягнули пісеньку про Путіна, потім "Хто не скаче, той москаль", а після цього "Червону руту". Вболівальники збірної Іспанії, які все ще продовжують займати місця, відповідають барабанами і вигуками "Іспанія"

15- Іско та Сілва по черзі завдавали удари, але обидва рази їх заблокував Федецький

16- Жовта картка Федецькому за фол против Іньєсти, Артем пропускає наступну гру

17- Фух! Мората зліва вірвався в штрафний і в боротьбі з Хачеріді впав - Чакир ледь не показав на пенальті, але розібрався в ситуації. Ще й нашого Євгена усно попередив

20-Небезпечно! Перший момент збірної України ледь не завершився голом. Ротань зі стандарту навісив у штрафний, але в Федецького зрізався м'яч з ноги і Артем пробив неточно

25- Іско вирішив пробити метрів із 25-ти - неточно на наше щастя

Михайло Фоменко вже довгий час на ногах. Регулярно дає вказівки своїм хлопцям. Вісенте Дель Боске дивиться матч сидячи.

26-Ротань! Як Руслан запоров момент із вбивчої позиції! Після передачі від Федецького Ротань встиг обробити м'яч і другим дотиком пробити з лінії штрафного - м'яч пролетів поруч зі стійкою

28-ГОЛ! Не забиваєш ти - забиває Мората! Коке своєю передачею відправив Морату у прорив центром, той корпусом виграв боротьбу в Євгена і проштовхнув сферу повз П'ятова

Диктор по стадіону іспанською назвав автора голу і поточний рахунок матчу Іспанія — 1, Україна — 0. Після голу Морати іспанські вболівальники, як по команді, зірвалися з місця і на радощах обіймалися. Фанати збірної України підтримали нашу команду вигуками "Україна".

32- Вимушена заміна: Кравець виходить замість Зозулі

Заміну Зозулі на Кравця диктор також оголосив тільки іспанською. Ну, в принципі, нам і так зрозуміло, але можна було і продублювати українською.

34-Хачеріді виграв другий поверх, але у площину воріт не влучив

Українські вболівальники тим часом співають гімн України, розгорнувши великий синьо-жовтий прапор

36- Сілва небезпечно пробивав метрів з 15-ти, але П'ятов з другої спроби накриває м'яч

41- Поперечина! Поперечина рятує збірну України після удару Рамоса, який без проблем виграв другий поверх

Арбітр додав хвилину в першому таймі

ПЕРЕРВА!

У перерві матчу глядачі їдять хот-доги, п'ють колу, а дехто навіть курить, Хоча, судячи із тютюнового запаху, таких тут багато. В Україні таке, на щастя, забороняється

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ! Першими на поле виходять українські гравці. Тепер ворота П'ятова будуть біля гостьового фан-сектора. Іспанців дуже тепло зустрічає місцева публіка

ПОЇХАЛИ!

З перших секунд тиснуть господарі, не дають українцям зробити бодай перевести подих

48- Жовту картку отримує Рамос за грубу гру з Кравцем

51-Ротань! Як філігранно навісив Руслан зі стандарту у штрафний, де Кравець був готовий замкнути - Касільяс у стрибку переводить м'яч на кутовий

53- Знову стандарт від Ротаня! На цей раз Федецький мав замикати, але не зміг обіграти Касільяса. Фактично, єдина наша реальна зброя сьогодні - стандарти

54- Жовтка картка Кравцю за те, що зрізав Сілву

Довгенько мовчав наш гостьовий сектор, але вже як заспівав так заспівав. "Руська курва" сьогодні ще не звучало на "Рамон Санчес Пісхуан"

До речі, цікавий відлік часу на табло стадіону у Севільї. Він пішов з початку. Тобто, зараз 12 хвилина другого тайму, а не, скажімо, 54 хвилина матчу

Дель Боске тим часом підійшов майже до краю технічної зони. Михайло Фоменко частенько щось обговорює зі своїми помічниками

65- В іспанців тим часом заміна: автор голу Мората йде відпочивати, замість нього на полі з'являється Педро

67- Небезпечно! Кравець зліва вірвався в штрафний, майже з лицьової лінії відпасував у центр на Ротаня, але останній сходу пробив у Касільяса

Кучер тим часом отримав жовту картку за зрив перспективної атаки господарів

73- Заміна в збірній Іспанії: Іньєста під оплески стадіону залишає поле, замість нього виходить Касорла. Вболівальники збірної Іспанії встали, щоб провести Андреаса з поля. Таке не часто побачиш

76- Тим часом, другу вимушену заміну робить Фоменко: замість Степаненка, що отримав пошкодження на поле виходить Гармаш

78- Дель Боске вирішив наздогнати в цьому плані Фоменка: Альба потягнув м'яза, гравця міняє Бернат

84- Тимощук пробив метрів із 20-ти - сильно, але неточно

87- Небезпечно! Касорла розрізним пасом вивів Іско на побачення з П'ятовим, іспанець пробив - наш кіпер у красивому стрибку перевів м'яч на кутовий. Але арбітр цього не побачив, тому кутовий не дав

89- Кравець у повітрі зіткнувся з Рамосом, після чого в Артема пішла кров. Знову буде заміна

90- Будківський виходить замість Кравця

Арбітр додав чотири хвилини

В останні хвилини матчу побільша поліцейських на стадіоні. Так-так, тут за порядком слідкують не стюарди, а люди у чорній уніформі

Вболівальники нашої збірної знову заспівали гімн України. Окрім фан-сектору, синьо-жовті прапори видно і на "звичайних" трибунах

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Наша команда програє, але програє гідно. Ми всі розуміємо, з ким сьогодні була гра. Дякуємо за увагу, до нових зустрічей на нашому порталі! І нових перемог синьо-жовтим

І респект нашим хлопцям: майже вся збірна України підійшла подякувати фанатам за підтримку. Вболівальники дуже голосно і довго кричали гравцям "Молодці!" Збірна Іспанії таких компліментів від своїх фанатів не отримала

Зараз ви читаєте новину «Кваліфікація Євро-2016. Іспанія - Україна - 1:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua