неділя, 11 жовтня 2009 16:50

Кузнєцова і Джоковіч стали переможцями турніру China Open

Російська тенісистка Світлана Кузнєцова у фіналі турніру China Open перемогла Агнешку Радванську з Польщі в двох сетах (6:2, 6:4). Таким чином, Світлана Кузнєцова за свою кар"єру виграла вже 12 турнірів, з них три - в 2009 році. На турнірі в Китаї російська тенісистка була посіяна під шостим номером; також шосте місце Кузнєцова займає в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У півфіналі турніру в Пекіні Світлана Кузнєцова обіграла росіянку Надію Петрову (6:1, 6:3). Крім того, в ході турніру їй довелося взяти горунад китаянкою Цзен Чже, іспанкою Анабель Медіною Гаррігес та українкою Оленою Бондаренко.

Варто відзначити, що Світлана Кузнєцова перемагає на China Open вже вдруге в своїй кар"єрі. До цього Кузнецова виграла цей турнір у 2006 році: тоді у фіналі росіянка перемогла француженку Амелі Моресмо (6:4, 6:0). У 2008 році Кузнєцова дійшла до фіналу, але поступилася сербці Єлені Янковіч (6:3, 6:2).

У чоловічому розряді в Пекіні переміг серб Новак Джоковіч. Він обіграв хорвата Марина Ніліча у двох сетах (6:2, 7:6).

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Кузнєцова і Джоковіч стали переможцями турніру China Open ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua