пʼятниця, 05 грудня 2008 08:16

Кубок УЄФА. Московський ЦСКА виграв у "Нансі" завдяки Вагнеру Лаву

Московський ЦСКА обіграв "Нансі" в рамках четвертого туру групового етапу Кубка УЄФА. Таким чином, армійці, отримавши перемоги у всіх матчах, вийшли з групи з першого місця.

На п"ятій хвилині Зерка блискучим ударом з лінії штрафної вивів "Нансі" вперед. Але на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь ЦСКА. Спочатку Вагнер Лав дальнім ударом застав зненацька Брасільяно, а потім Рамон завершив прекрасну атаку армійців. В середині другого тайму Вагнер Лав збільшив перевагу ЦСКА до двох м"ячів. Французам вдалося забити два голи, здавалося, вони принесуть їм нічию, проте в кінці матчу Вагнер Лав забив переможний м"яч.

Кубок УЄФА. Група Н. Четвертый тур

"Нансі" — ЦСКА — 3:4.

Голи: Зерка, 5 (1:0); Вагнер Лав, 23 (1:1); Рамон, 34 (1:2); Вагнер Лав, 62 (1:3); Ферет, 72 (2:3); Камерлінг, 79 (3:3); Вагнер Лав, 88 (3:4).

"Нанси": Брасільяно, Кальве, Макалусо, Сільва Луїш, Ферет, Ндіайе (Камерлінг, 76), Нгемо, Брізон, Фортюн (Елдер, 84), Зерка, Діа.

ЦСЬКА: Акінфєєв, Шемберас, Ігнашевіч, Грігор"єв, Рахіміч, Жирков, Еркін (Мамаєв, 67), Красіч, Алдонін, Рамон (Дзагоєв, 56), Вагнер Лав.

"Лех" - "Депортіво" 1:1

Голи: Колотто, 2 (0:1); Ренхифо, 41 (1:1).

Турнірна таблиця: 1. ЦСКА — 12 (4 гри); 2. "Депортіво" — 4 (3); 3. "Нанси" — 4 (3); 4. "Лех" Познань — 2 (3); 5. "Фейеноорд" — 0 (3).

Зараз ви читаєте новину «Кубок УЄФА. Московський ЦСКА виграв у "Нансі" завдяки Вагнеру Лаву». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua