субота, 14 червня 2014 03:14

Спецтема: Кубок світу-2014: на землі Пеле та Роналдо

Кубок світу. Збірна Чилі обіграла Австралію

Алексіс Санчес визнаний кращим гравцем матчу wc2014.rsport.ru

У місті Куяба на стадіоні "Арена Пантанал" завершився матч першого туру групового етапу чемпіонату світу, в якому зустрічалися Чилі та Австралії. Зустріч закінчилася з рахунком 3:1 на користь чилійців.

Перший тайм почався з атак чилійців, одна з яких завершилася голом. На 12-й хвилині Алексіс Санчес виграв підбір у штрафному майданчику і відкрив рахунок. Не минуло й двох хвилин, як гравець "Барселони" виступив асистентом для Хорхе Вальдівії, якому вдався красивий удар під поперечину. Ближче до кінця тайму австралійці зуміли скоротити відрив - на 35-й хвилині Тім Кехілл замкнув навіс з правого флангу.

У другій половині зустрічі ближчими до голу були футболісти Чилі, проте після удару Едуардо Варгаса захисник австралійців Алекс Вілкінсон виніс м'яч з лінії воріт. Третій гол у ворота "сокерруз" був забитий вже в компенсований час - відзначився Жан Босежур.

Збірна Чилі набрала три очки і займає в групі B друге місце, поступаючись Нідерландам за різницею м'ячів. Австралія та Іспанія замикають турнірну таблицю, повідомляє "Чемпионат.com" .

Кубок світу- 2014

1-й тур

Група B

Чилі - Австралія 3:1

Голи: 1:0 - 12 Санчес, 2:0 - 14 Вальдівія, 2:1 - 35 Кейхілл, 3:1 - 90 Босежур.

Чилі - Браво, Ісла, Хара, Медель, Мена, Діас, Відаль (Гутьєррес, 60), Арангіс, Вальдівія (Босежур, 68), Варгас (Пінілья, 88) , Санчес.

Австралія - Райан, Франьіч (Макгоуен, 49), Девідсон, Шпірановіч, Вілкінсон, Мілліган, Брешіано (Тройсі, 78), Єдинак, Леккі, Кейхілл , Оур (Хеллоран, 69).

Попередження: Кейхілл (44), Єдинак (58), Мілліган (67), Арангіс (86).

Зараз ви читаєте новину «Кубок світу. Збірна Чилі обіграла Австралію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua