вівторок, 16 червня 2009 08:25

Кубок Конфедерацій. Пенальті допомогло Бразилії перемогти Єгипет

Збірна Бразилії вирвала перемогу у команди Єгипту (4:3) в матчі групового етапу Кубка Конфедерацій в групі В.

Бразильці відкрили рахунок вже на 5-ій хвилині матчу - Кака, після передачі Дані Алвеса прорвався повз захисників, які забарилися, і направив м"яч у ворота Хадарі. Проте всього через 4 хвилини Мохаммед Зідан після навісної передачі з флангу зрівняв рахунок - 1:1.

Довго чекати гравці збірної Бразилії не стали, і вже на 12-ій хвилині Луіс Фабіано з другого поверху пробив Ель Хадарі, і знову вивів свою команду вперед. А на 37-ій хвилині Жуан, втікши від Хосні, головою замкнув подачу з кутового - 3:1.

Єгиптяни проте не опустили рук, і в другому таймі сповна використовували свої шанси, забивши за дві хвилини два м"ячі і зрівнявши рахунок. Спочатку на 54-ій хвилині Мохамед Шаукі, прийнявши передачу з флангу, з-за меж штрафного потужно всадив м"яч у ворота, потім Мохаммед Зідан оформив дубль - 3:3.

Розв"язка цього драматичного матчу припала на останні хвилини - на 88-ій хвилині матчу Дані Алвес навісив, а хтось з партнерів пробив у лівий кут влріт єгиптян, і Ахмед Аль-Мухаммаді рукою виніс м"яч з воріт, заробивши пенальті і червону картку.

Одинадцятиметровий реалізував Кака, оформивши дубль і вирвавши перемогу для своєї команди на останній хвилині основного часу - 4:3.

Група В

Бразилія - Єгипет - 4:3 (3:1, 1:2)

Голи: 1:0 - Кака (5), 1:1 - М. Зідан (9), 2:1 - Фабіано (12), 3:1 - Жуан (37), 3:2 - Шаукі (54), 3:3 - М. Зідан (55), 4:3 - Кака (90, пенальті).

Вилучення: Аль-Мухаммаді (89).

Збірна Італії перемогла команду США (3:1) в стартовому матчі групового етапу Кубка Конфедерацій в групі В.

На 31-ій хвилині матчу американці залишилися вдесятьох після вилучення Рікардо Кларка. Проте футболісти США, навіть граючи в меншості зуміли відкрили рахунок - після того, як Джорджіо К"єлліні збив Джозі Алтідора, Лендон Донован упевнено реалізував пенальті.

Втім після перерви діючі чемпіони світу взяли гру у свої руки - на 58-ій хвилині Джузеппе Россі точним ударом метрів з 30-ти зрівняв рахунок, на 72-ій хвилині забив Даніеле де Россі, а на останній хвилині Джузеппе Россі оформив дубль і встановив остаточний рахунок.

США - Італія - 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - Донован (41, пенальті), 1:1 - Дж. Россі (59), 1:2 - де Россі (72), 1:3 - Дж. Россі (90).

Вилучення: Кларк (33).

Становище команд: Італія - 3 (1), Бразилія - 3 (1), Єгипет - 0 (1), США - 0 (1).

Група А

ПАР - Ірак - 0:0 (0:0, 0:0)

Нова Зеландія - Іспанія - 0:5 (0:4, 0:1)

Голи: 0:1 - Торрес (6), 0:2 - Торрес (14), 0:3 - Торрес (17), 0:4 - Фабрегас (24), 0:5 - Д. Вілья (48).

Становище команд: Іспанія - 3 (1), ПАР - 1 (1), Ірак - 1 (1), Нова Зеландія - 1 (0).

За матеріалами LiveSport.Ru, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Кубок Конфедерацій. Пенальті допомогло Бразилії перемогти Єгипет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua