понеділок, 15 червня 2009 09:52

Кубок Конфедерацій. Торрес зробив хет-трик за 11 хвилин (ВІДЕО)

Нападаючий збірної Іспанії з футболу Фернандо Торрес забив три голи за 11 хвилин в першому матчі своєї команди на Кубку Конфедерацій. Торрес відзначився на шостій, 14-ій і 17-ій хвилинах, а іспанці здобули перемогу з рахунком 5:0. Ще по голу у складі чемпіонів Європи забили Сеск Фабрегас і Давид Вілья, повідомляє сайт Кубка Конфедерацій.

Здобувши перемогу над Новою Зеландією, збірна Іспанії набрала три очки і вийшла на перше місце в групі А. В Іраку і Південної Африки, які зіграли внічию (0:0), по одному очку. У півфінал вийдуть дві найкращі команди.

У групі В Кубка Конфедерацій зіграють збірні США, Італії, Бразилії та Єгипту. Матчі першого туру в цій групі (Бразилія - Єгипет і США - Італія) відбудуться 15 червня.

Кубок Конфедерацій 2009 року проходить в ПАР. Через рік ця країна прийме чемпіонат світу з футболу.

Кубок Конфедерацій

Група А

ПАР - Ірак - 0:0 (0:0, 0:0)

Нова Зеландія - Іспанія - 0:5 (0:4, 0:1)

Голи: 0:1 - Торрес (6), 0:2 - Торрес (14), 0:3 - Торрес (17), 0:4 - Фабрегас (24), 0:5 - Д. Вілья (48).

Становище команд: Іспанія - 3 (1), ПАР - 1 (1), Ірак - 1 (1), Нова Зеландія - 1 (0).

Група В

Бразилія - Єгипет

15 червня. 17.00.

США - Італія

15 червня. 21.30.

Становище команд: США - 0 (0), Італія - 0 (0), Бразилія - 0 (0), Єгипет - 0 (0).

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Кубок Конфедерацій. Торрес зробив хет-трик за 11 хвилин (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua