середа, 30 жовтня 2013 15:42

Кубок англійської ліги. "Челсі" виграв лондонське дербі, "МЮ" знищив "Норвіч"
10

У Лондоні завершився матч 1 /8 фіналу Кубка англійської ліги , в якому зустрілися місцеві "Арсенал" і "Челсі". Перемоги у грі добилися "сині".

Рахунок був відкритий на 25-й хвилині, коли відзначився Сесар Аспілікуета. У другому таймі Хуан Мата скористався передачею Вілліана і подвоїв перевагу своєї команди.

У час, що залишився "Арсенал" намагався відігратися, проте підопічні Жозе Моурінью втримали переможний рахунок і вийшли до чвертьфіналу турніру.

У ще одному матчі "Манчестер Юнайтед" на своєму полі приймав "Норвіч Сіті". Зустріч закінчилася розгромною перемогою господарів.

Дублем відзначився мексиканський легіонер команди Хав'єр Ернандес, який на 21-й хвилині реалізував пенальті, а на початку другого тайму подвоїв перевагу манкуніанців. Третій гол на рахунку Філа Джонса, який відзначився за три хвилини до кінця основного часу матчу, а остаточний рахунок в компенсований час встановив Фабіо.

Англія. Кубок ліги

1/ 8 фіналу

Арсенал (Лондон) - Челсі (Лондон ) - 0:2

Голи: Аспілікуета , 25 ( 0:1); Мата , 66 ( 0:2).

Попередження: немає - Мікел , 29; Ессьєн , 75.

Манчестер Юнайтед ( Манчестер ) - Норвіч Сіті ( Норвіч ) - 4:0

Голи: Ернандес , 20 ( 1:0 , пен) ; Ернандес , 54 (2:0) ; Джонс , 87 (3:0) ; Фабіо , 90 +5 (4:0).

Зараз ви читаєте новину «Кубок англійської ліги. "Челсі" виграв лондонське дербі, "МЮ" знищив "Норвіч"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua