вівторок, 08 червня 2021 09:51

Костюк замахнулася на "Великий шолом"

Костюк замахнулася на "Великий шолом"
Марта Костюк змогла дійти до 1/8 "Ролан Гаррос". Фото: IMGTennis

Українська тенісистка 18-річна Марта Костюк вірить, що зможе виграти турнір "Великого шолома" вже цього сезону.

Костюк поділилася враженнями після поразки в 1/8 на Відкритому чемпіонаті Франції від Іги Свьонтек.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Федерер знявся із "Ролан Гаррос"

"Я задоволена турніром, не картатиму себе за цю поразку. Все було близько, кілька розіграшів усе вирішили, попри те, що матч пройшов у двох сетах. Але це гра й такі матчі - це те, чому я граю в теніс. Для мене було важливо зрозуміти, на якому рівні сьогодні перебуваю, над чим ще мені треба працювати.

Я це чітко побачила. Вважаю, що цього року дійсно можливо виграти "Великий шолом". Щиро це кажу й вірю в це. Сподіваюся, що мені вистачить здоров'я і правильної підготовки, щоб це сталося. В цілому це була класна гра, але вийшло, як вийшло", - цитує українку "Великий теніс України".

Марта Костюк програла Свьонтек у двох партіях і покинула "Ролан Ґаррос". Полька минулого сезону здобула перемогу на Відкритому чемпіонаті Франції із тенісу.

На стадії 1/6 турніру вилетіла також перша ракетка України Еліна Світоліна.

У поточному сезоні ще залишилося провести два турніри "Великого шолома" - Вімблдон та US Open.

Зараз ви читаєте новину «Костюк замахнулася на "Великий шолом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.03.2010 13:52:53Віктор89.105.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Маємо те, що вибрали!! тепер ніхто не буде розбиратися хто за кого голосував, а казатимуть:"українці вибрали Януковича!". Тож давайте червоніти і ганити, чи може постаратися і дати хоч мінімальну підтримку уже якби ми того хотіли чи ні, нашому президенту! Якщо ми не змогли вибрати іншого, то чого ж ганимо ту країну в якій живемо??? Тут виходи два - або підтримка, або під стіну всіх політиків з передачою посмертно їхнього майна у державну власність і у ті дири в економіці, які вони зробили!
27.02.2010 01:26:35Аня195.88.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ох уж эти политики...При любых раскладах они себя не обидят, а вот нам не сладко придется: они сейчас собираются проводить жесткие реформы, чтобы потом хорошо, дескать жилось. А сможем ли мы выдержать такие реформы, начиная с повышения цен до мирового уровня и еще неизвестных сюрпризов...
26.02.2010 13:07:47ганьба89.162.146.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ура. Теперь у нас, в натуре, по президент в законе. Секретариат переименовал в администрацию. Думаю, следубщим шагом станет переименование Украины в Сомали... :))))
26.02.2010 11:46:45коля95.132.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Прогибання-це засіб існування-під перебудову михайлика горби хто перший прогнувся-вуйки з ЧАЕС-на халяву крутанути к 1 травня 4 блок?Під дебилика Буша-померанчьва чума-знову у юльки с бджьликом менструация біло-красна.Прогинайтесь вуйки в Єуропи,мийте іхни жопи та вимітайте смиття.-більше ви нічого не можете за 20 років незалежності на хуторі Украина,Зараз вам покажуть ,як і чим робити.А Ющ вже в збіг з гундосою крольчихою?
25.02.2010 23:46:17ген95.133.225.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЛЮДИ!! ТІКАЙТЕ ВІД БАНДЮКОВИЧІВ В ТРЕТІЙ ГЕТЬМАНАТ!!!!!
25.02.2010 22:49:25Вуйко82.193.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тре було в нього з тих гармат смальнути. Бах і всьо - перевибори.
25.02.2010 22:26:01xxx85.181.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
moze krymzanyn i prawyj,ale roky jdutj i my ne budemo molodshymy... A wy bazyly, na jakyx wony mersax???A nas napewno sastawljatj na saporozcjax jisdyty...
25.02.2010 22:16:06крымчанка195.88.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
граждане, не паникуйте! История все расставит на свои места, а пока посмеемся еще со второго клоуна Виктора второго. Один уже смешил пять лет, очередь следующего пришла. Это они там, в верхах власти переживают, как бы место получше хапнуть, а Нам уж хуже не будет....Следующий президент будет угодным для народа обоих сторон!
25.02.2010 19:33:40Куму213.168.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Теперь бывшый министр обороны Кузьмук будет перед ним заносить хвост,открывать двери,прогибаться.Где еще такое возможно.Цирк,клоунада.Как правильно написал один чел- УРКА ина.Точнее не скажешь.
25.02.2010 18:32:00кум195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Настоящие офицеры не пошли бы туда. Или подали в отставку... Зек будет командовать милицией... Генералы будут стоять на вытяжку перед Зеком... Слава Україні! Ідіотам слава!!!
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути