понеділок, 30 травня 2011 10:13

Контадор вдруге в кар'єрі виграв "Джиро д'Італія"
8

Іспанець Альберто Контадор вдруге в кар'єрі став переможцем престижної багатоденної велогонки "Джиро д'Італія".

Останній етап "Джиро" в неділю залишився за британцем Девідом Мілларом, другим фінішував данець Алекс Расмуссен, третім - Контадор.

Іспанець, який виступає за команду Saxo Bank, показав загальний час 84 години 5 хвилин 14 секунд. Друге місце за підсумками "Джиро" дісталося італійцю Мікеле Скарпоні (Lampre-ISD), який поступився Контадору 6 хвилин 10 секунд, третє - його співвітчизникові Вінченцо Нібалі (Liquigas-Cannondale), що програв лідеру 6 хвилин 56 секунд.

Гонщик російської команди "Катюша", іспанець Хоакім Родрігес в загальному заліку виявився п'ятим (+11 хвилин 5 секунд). Росіянин Денис Меньшов (Geox-TMC) посів восьме місце в підсумковому протоколі (+12 хвилин 18 секунд).

Для Контадора це шоста перемога на перегонах Гранд-Туру, в який входить "Тур де Франс", "Джиро", і "Вуельта". Раніше 28-річний іспанець мав першість на "Джиро" у 2008 році.

Зараз ви читаєте новину «Контадор вдруге в кар'єрі виграв "Джиро д'Італія"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua