субота, 25 липня 2009 18:11

Контадор став переможцем "Тур де Франс"

В суботу, 25 липня, учасники найпрестижнішої велобагатоденки подолали 167 кілометрів шляху від Монтелімара до Мон Ванту. На учасників велоперегонів очікували декілька гір четвертої і третьої категорій, а на фініші був підйом на гору найвищої категорії.

Гарате виграв етап, другим приходить Тоні Мартін, третім фінішує Енді Шлек, четвертим Альберто Контадор. Армстронг - п"ятий. Віггінс десятий. Таким чином, в першій трійці змін не відбулося. Контадор практично забезпечив собі перемогу на "Тур де Франс".

Українець Володимир Густов фінішував на горі Мон Ванту на 70-му місці, а Ярослав Попович - на 81-му.