неділя, 26 листопада 2017 11:21

Коноплянка назвав найбільш пам'ятний матч в кар'єрі

Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч проти "Боруссії"

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка поділився емоціями після неймовірного камбека його команди в дербі з дортмундською "Боруссією" (4:4).

Напередодні гельзенкірхенці звели Рурське дербі внічию, програючи до 61-ї хвилини з рахунком 0:4.

"Найбільш пам'ятний матч в кар'єрі і, думаю, не тільки для мене", - написав Коноплянка в своєму твіттері.

Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч, записавши на свій рахунок 2 гольові передачі, в тому числі в епізоді з четвертим голом на 94-й хвилині.

Андрій Ярмоленко також вийшов у стартовому складі і відіграв 68 хвилин, однак відзначитися результативними діями не зміг.

В активі Коноплянки в поточному сезоні 15 матчів, 3 голи і 3 асисти у всіх турнірах за клуб. На рахунку Ярмоленка - 15 матчів, 4 м'ячі і 3 гольові передачі за "Боруссію".

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка назвав найбільш пам'ятний матч в кар'єрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua