неділя, 11 серпня 2019 12:00

Команда Зінченка розгромила команду Ярмоленка в першому турі АПЛ

Рахім Стерлінг розписався у воротах "Вест Хема" тричі

"Манчестер Сіті" без проблем переміг "Вест Хем" в першому турі АПЛ.

Суботню програму стартового туру АПЛ відкривав поєдинок між "Вест Хемом" і "Манчестер Сіт" і - підопічні Гвардіоли відсвяткували розгромну перемогу з рахунком 5: 0.

Рахунок в матчі на 25-й хвилині відкрив Габріел Жезус, який забив з передачі Кайла Уокера. Після перерви головною дійовою особою в складі "Манчестер Сіті" був Рахім Стерлінг, який оформив хет-трик. Ще один забитий м'яч в активі Серхіо Агуеро, який реалізував пенальті.

Олександр Зінченко на позиції лівого захисника відіграв весь матч у складі "Манчестер Сіті", а ось хавбек "Вест Хема" Андрій Ярмоленко залишився поза заявкою команди, хоча спершу клуб вніс українця в список запасних гравців.

У другому турі АПЛ "Манчестер Сіті" вдома прийматиме "Тоттенхем", а "Вест Хем" на виїзді зіграє проти "Брайтона".

Зараз ви читаєте новину «Команда Зінченка розгромила команду Ярмоленка в першому турі АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua