пʼятниця, 26 червня 2020 09:05

Команда Зінченка допомогла "Ліверпулю" стати чемпіоном

Юрген Клопп зміг виграти чемпіонський титул з "Ліверпулем". Фото: REUTERS/Dylan Martinez

"Ліверпуль" достроково став чемпіоном англійської Прем'єр-ліги за сім турів до фінішу чемпіонату.

У 30 турі АПЛ "Челсі" вдома обіграв "Манчестер Сіті" - 2:1. Таким чином команда Хосепа Гвардіоли втратила навіть теоретичні шанси наздогнати "Ліверпуль".

На 36 хвилі американець Крістіан Пулішич скористався помилкою Бенжамена Менді та вивів господарів вперед.

"Ман Сіті" відігрався на початку другого тайму. Кевін Де Брейне ефектно пробив зі штрафного..

На 77-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота Ман Сіті за гру рукою ексхавбека "Шахтаря" Фернандіньо. Ще один колишній гравець "гірників" Вілліан був точний з одинадцятиметрової позначки.

Українець Олександр Зінченко з'явився на полі на початку другого тайму, замінивши свого конкурента Менді, який "привіз" перший гол у свої ворота.

Для Ліверпуля це перший титул чемпіона АПЛ з моменту заснування турніру в 1992 році і 19-й титул чемпіона Англії в цілому.

Зараз ви читаєте новину «Команда Зінченка допомогла "Ліверпулю" стати чемпіоном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua