понеділок, 22 червня 2020 09:03

Команда Малиновського здобула розгромну перемогу в Серії А

Руслан Малиновський вийшов на заміну у другому таймі. Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

У 25 турі італійської Серії А "Аталанта" вдома розгромила "Сассуоло" - 4:1.

Всі питання про переможця матчу команда українця Руслана Малиновського зняла ще у першому таймі. Голи на свій рахунок записали Берет Джімсіті, Дуван Сапата та автоголом відзначився Мехді Бурабіа.

У другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. Колумбієць Сапата записав на свій рахунок дубль Гол престижу забив Бурабіа, який реабілітувався за свою невдачу в першому таймі.

Гравець збірної України Малиновський почав матч з лави запасних. Хавбек вийшов на заміну вже при рахунку 4:0 і результативними діями не відзначився.

"Аталанта" набрала 51 очко та займає 4 місце в чемпіонаті Італії. Наступний матч команда Малиновського зіграє 24 червня проти "Лаціо".

Зараз ви читаєте новину «Команда Малиновського здобула розгромну перемогу в Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua