понеділок, 17 січня 2011 11:16

Команда Максима Шацьких зіграє у чвертьфіналі Кубка Азії

Збірні Узбекистану та Катару з футболу завоювали путівки до чвертьфіналу Кубка Азії.

Господарі змагань катарці у заключному турі групового раунду з рахунком 3:0 розгромили команду Кувейту. Авторами голів стали Білал Мохаммед (11-а хвилина), Мохамед Аль-Сайед (16-я) і Фабіо Сезар Монтезін (86-я).

У паралельній зустрічі команда Узбекистану втримала нічию в матчі з суперниками з Китаю - 2:2. У китайців відзначилися Ю Хай (7-я хвилина) і Хао Цзюньмінь (56-я), у підопічних Вадима Абрамова забитими м'ячами відзначилися Оділ Ахмедов (30-а хвилина) і Олександр Гейнріх (46-я).

Узбекистанці фінішували на першому місці в групі А з 7 очками, катарці - на другому (6). Збірна Китаю (4) завершила турнір на третій позиції, команда Кувейту очок не набрала.

У чвертьфіналі збірна Узбекистану зіграє з другою командою групи B, в якій два місця у вісімці найсильніших оскаржують збірні Японії, Йорданії і Сирії.

Нагадаємо, у збірній Узбекистану грає форвард київського "Арсеналу" Максим Шацьких.

За матеріалами Евроспорт

Зараз ви читаєте новину «Команда Максима Шацьких зіграє у чвертьфіналі Кубка Азії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua