Четвер, 25 червня 2020 16:55

Команда Чигринського вийшла у фінал Кубка Греції

Дмитро Чигринський може на прощання виграти Кубок Греції. Фото: ФК "Дніпро"

Український захисник Дмитро Чигринський допоміг вийти АЕКу у фінал Кубка Греції.

За сумою двох матчів АЕК виявився сильнішим за "Аріс" - 2:2 та 2:1. Причому команда українського захисника в домашньому матчі змогла врятуватися тільки на 90+6 хвилині гри, а вже в овертаймі зрівняти рахунок.

Чигринський відіграв в обох матчах повний час, але результативними діями відзначитися не зміг.

Іншим фіналістом Кубка Греції став "Олімпіакос", який виявився сильнішим за ПАОК.

Дмитро Чигринський виступає у Греції із 2016 року. Контракт українського захисника підходить до завершення в кінці сезону. Футболіст близький до того, щоб змінити команду.

Зараз ви читаєте новину «Команда Чигринського вийшла у фінал Кубка Греції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua