вівторок, 03 липня 2018 20:05

Колумбія - Англія 1:1. Англійці у серії пенальті вибороли путівку у чвертьфінал

Кейн має найкращі показники забитих голів серед усіх форвардів. Фото: globallookpress.com

В останньому матчі 1/8 фіналу Кубка світу-2018 збірна Колумбії зіграє з Англією. Гра пройде у Москві на "Відкритій Арені".

Обслуговуватимуть поєдинок арбітри зі США на чолі з Марком Гейгером, його асистенти - Джо Флетчер та Френк Андерсон.

Запасний суддя - Меттью Конджер з Нової Зеландії.

Відеоповтори VAR: Данні Маккелі (Голландія), перший асистент: Павел Гіль (Польща), другий асистент: Карлос Астрос (Чилі), третій асистент: Мауро Вільяно (Аргентина).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Колумбія: Оспіна, Міна, Мохіка, Арьяс, Санчес, Лерма, Санчес, Куадрадо, Барріос, Кінтеро, Фалькао

Запасні: Сапата, Мурільо, Бакка, Агіляр, Варгас, Мюріель, Уріб'є, Діас, Іск'єрдо

Англія: Пікфорд, Вокер, Стоунз, Янг, Магуайр, Аллі, Лінґард, Стерлінг, Гендерсон, Тріпп'єр, Кейн

Запасні: Велбек, Кейхілл, Джонс, Решфорд, Лофтус-Чік, Александер-Арнолд, Поуп, Роуз, Дайєр, Варді, Батленд

Перший тайм

6' Стерлінг на лівому фланзі заробив небезпечний стандарт (Міна у підкаті зіграв рукою), Янг зі штрафного намагався зіграти хитро і поцілити у дальній кут- голкіпер зіграв надійно.

10' Стоунз пішов на м'яч після навісу з флангу, але зіграв не в м'яч, а звалив Лерму в штрафнму суперника.

16' Момент у Англії! Тріпп'є зробив гострий простріл упродовж лінії воріт і Кейн пробив з кількох метрів - кут був гострим і нападнику збірної Англії не пощастило поцілити у ворота.

22' Колумбійці після затяжної атаки двічі загрожували воротам англійців: удар Куардадо прийняли на себе захисники, а "постріл" Мохіка пройшов вище воріт.

26' Англійці заробили небезпечний штрафний, але навіс на Магуайра, на якому переважно йдуть передачі, нічим гострим не завершився.

31' Стерлінг з правого флангу змістився в центр і зробив спробу пробити - бездоганно зіграли захисники збірної Колумбіїї, які заблокували удар англійця.

33' Колумбійці намагалися зіграти швидко: Фалькао скинув у центр на Лерма, удар якого вийшов зовсім не влучним.

42' Момент у Англії! Кейн заробив гострий штрафний метрах в 20 від воріт - удар Тріпп'є пройшов повз ворота.

45' У англійців нічого не виходить поблизу воріт Колумбії, очевидно, тому Кейн наважився на удар з дальньої відстані - далеко від воріт.

45+2' Лінгард опинився першим на підбиранні, але його удар пройшовся вище воріт.

Перерва

Другий тайм

53' Перша небезпека після перерви: Янг навіс зі стандарту у центр штрафного - захисники нейтралізували загрозу.

54' Пенальті! Санчес завалив у штрафному Кейна і арбітр призначив 11-метровий.

57' ГООООЛЛЛЛ - 1:0! Кейн реалізував пенальті.

63' Аллі після навісу з правого флангу намагався головою поцілити у вороті - поруч зі стійкою.

69' Безглузду жовту картку отримав Лінгард. Гравець збірної Англії грубо сфолив у невимушеній ситуації проти опонента на чужій половині.

73' Після подачі кутового боротьбу на "другому поверсі" виграв височенний центральний захисник Магуайр, однак пробив вище воріт.

81' Момент у Колумбії! Суперник англійців вибіг у швидку контратаку, Куардадо отримав пас на правому фланзі і без перешкод пробив - м'яч полетів далеко від воріт.

86' Після навісу з фланга Фалькао намагався у високому стрибку переправити мяч у сітку - вище воріт.

87' Фалькао пробив з розвороту з-за меж штрафного - прямо в руки голкіперу.

90+3' ГОООЛЛЛЛЛ - 1:1! Центральний захисник Міна зрівняв рахунок після подачі кутового за хвилину до фінального свистка.

Кінець основного часу

Додатковий час

Перший тайм

96' Колумбійці створили гострий момент: після прострілу з лівого флангу Бакка, який вийшов на заміну, зовсім трохи не встиг, аби переправити м'яч у сітку.

104' Фалькао виграв боротьбу на "другому поверсі" і пробив з меж штрафного - повз ворота.

Перерва

Другий тайм

112' Захисник Роуз отримав пас на хід у штрафному і пробив у дальній кут - поруч зі стійкою.

115' Дайєр після подачі кутового виграв верхову боробу, але пробив вище воріт.

3:4 - Дайєр

У передостанньому матчі 1/8 фіналу Швеція мінімально здолала Швейцарію - 1:0.

Зараз ви читаєте новину «Колумбія - Англія 1:1. Англійці у серії пенальті вибороли путівку у чвертьфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua