субота, 03 грудня 2016 16:50

Колишній гравець "Шахтаря" забив переможний м'яч у ворота команди Гвардіоли
10

"Челсі" здобув вольову перемогу над "Манчестер Сіті" у матчі 14-го туру АПЛ. Зустріч проходила у Манчестері на стадіоні "Етіхад - Сіті оф Манчестер" і завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей. Сині здобули восьму перемогу у турнірі поспіль.

Під кінець першого тайму після потужного прострілу-навісу від Хесуса Наваса м'яч у свої ворота зрізав Гарі Кехілл. На 60-й хвилині Дієго Коста прийняв складний м'яч, посланий з 40 метрів, продавив Ніколаса Отаменді і вразив нижній кут, зловивши Клаудіо Браво на протиході.

У середині другого тайму колишнього гравця донецького "Шахтаря" Вілліана вивели один на один і бразилець потрапив низом у дальній кут. Наприкінці "Челсі" знову зловив суперника на контратаці та Еден Азар забив третій м'яч у ворота "городян".

"Челсі" (34 очки) посідає перше місце у таблиці, випереджаючи "Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" на чотири бали. При цьому у мерсисайдців є гра в запасі.

Прем'єр-ліга.

14-й тур

Манчестер Сіті (Манчестер) - Челсі (Лондон) - 1:3

Голи: Кехілл, 45 (1:0, автогол); Коста, 60 (1:1); Вілліан, 70 (1:2); Азар, 90 (1:3).

Манчестер Сіті - Браво, Отаменді, Стоунз (Іхеаначо, 78), Коларов, Сане (Кліші, 69), Фернандіньо, Сілва, Навас, Гюндоган (Туре, 76), де Брюйне, Агуеро.

Челсі - Куртуа, Кейхілл, Давід Луїз, Алонсо, Аспілікуета, Канте, Мозес, Педро (Вілліан, 50), Фабрегас, Азар (Батшуайі, 90), Дієго Коста (Чалоба, 85).

Попередження: Отаменді, 17; Навас, 81 - Канте, 49; Чалоба, 90+8; Фабрегас, 90+8.

Вилучення: Агуеро, 90+6; Фернандіньо, 90+7

Зараз ви читаєте новину «Колишній гравець "Шахтаря" забив переможний м'яч у ворота команди Гвардіоли». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua