субота, 05 вересня 2009 15:45

Київський "Сокіл" обіграв чемпіона Білорусі

У Мінську закінчився матч Екстраліги "Юність" - "Сокіл" 2:3.

Кияни перекидали мінчан у першому періоді 17-5, але не змогли зі своєї переваги витягнути щось корисне, а навпаки пропустили шайбу 0-1.

У другому періоді "Сокіл" продовжував тиснути на ворота "Юності", перекидаючи знову суперника 9-4. Цього разу російський легіонер "соколів" - Роман Малов забив, після передач Сальникова і Дьяченка, і рахунок став 1:1. З цим результатом кияни і пішли на другу перерву.

Середній вік киян - більше 30 років, і лякало перед третім періодом, що команда до закінчення матчу втомиться. На 46-ій хвилині мінчани після кидка Олександра Боровкова знову вийшли вперед, і здавалося, що вболівальники, які поїхали підтримати свою команду до Мінська, повернуться назад додому засмученими.. Але "Сокіл" завжди славився своїм бойовим характером, і команда на 17 хвилині забиває два голи (Безщасний, Дьяченко) і виходить вперед. Кияни утримали переможний рахунок і набрали перші три очки в сезоні Екстраліги-2009/10

"Юність" (Мінськ) - "Сокіл" (Київ) 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Турнір

Зараз ви читаєте новину «Київський "Сокіл" обіграв чемпіона Білорусі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua