вівторок, 13 серпня 2019 20:01

Київське "Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

У першому матчі "Динамо" програло середину поля

Добрий вечір!

Сьогодні в матчі третього відбірного туру до Ліги чемпіонів "Динамо" вдома спробує відігратися після мінімальної поразки в Брюгге від однойменного клубу з рахунком – 0:1.

Наш сайт вестиме репортаж з місця подій.

Початок зустрічі – о 20-30.

Стали відомі стартові склади команд. Не обійшлося без несподіванок. Андрієвський уперше виходить в основі.

"Динамо": Бойко - Миколенко, Кадар, Бурда, Кенджьора - Шепелев, Буяльський - Вербич, Андрієвський, Циганков - Родрігеш.

Запасні: Бущан, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, де Пена, Бесєдін, Соль

"Брюгге": Міньоле - Соболь, Делі, Мехелен, Мата - Ванакен, Рітс, Вормер - Бонавентуре, Окереке, Тау.

Запасні: Хорват, Діатто, Опенда, Влітінк, Колс, Мітровіч, Схейверс

Незатренований Хацкевичем Родрігеш теж у старті.

Матч розпочався!

2хв. Команди обмінялися атаками, які загрози не являли.

5 хв. ГОЛ!!! Динамо. Буяльський замкнув простріл Миколенка з лівого флангу!

Обрізалися бельгійці й Динамо блискавично реалізувало свою нагоду, зрівнявши рахунок за сумою двох зустрічей.

8 хв. І жовта картка Тау за розмови!

13. хв. Притиснули бельгійці киян.

17 хв Вербич!! З вигідної позиції пробив вище. Ех...

Між тим синоптики передають, що на Київ суне гроза

21 хв. Миколенко знову прострілював, але Родрігеш не встиг замкнути!

Половина тайму. Кияни тиснуть, фламандці, схоже такого не очікували!!!

24 хв. Циганков непогано проривався правим флангом, але не встиг віддати пас.

26 хв. Нічого в атаці не виходить у "Брюгге". І слава Богу!

29 хв. Бонавентуре проривався правим флангом, але неточно пробив екс-гравець Зорі.

32 хв. Затяжна атака фламандців завершилася неточним ударом Ванакена.

33 хв. Прорив Вербича в карний майданчик в останню мить перервали захисники.

Андрієвський поки непогано виглядає на полі. Старається хлопець.

37 хв Миколенко перервав атаку Брюгге. Кутовий.

38. хв. ГОЛ! Делі забиває головою! 1:1 Перевисів Бурду.

41 хв. І зразу Тау ледь не забиває другий. Бойко витягнув з-під поперечини!

43 хв. Тепер уже Брюгге вбиває всі атаки Динамо в зародку.

Пішов сильний дощ у Києві.

Закінчився перший тайм. Кияни непогано розпочали, відкрили рахунок, але пропустили гол і знітилися. Дуже важко повірити в те, що Динамо зможе пройти далі.

Заміна. Замість Андрієвського вийшов Де Пена.

47 хв. Шепелєв пробив із кута карного майданчика. Міньйоле на місці.

49 хв. ГОЛ!! Динамо 2:1. Вербич пробив у штангу, м'яч відскочив до Шепелєва, а від нього закотився у ворота!!!

53 хв. заміна в гостей. Замість Бонавентуре вийшов Діатто

Циганков перейшов у середину поля, а Де Пена грає на фланзі.

Жовта картка Вербичу.

57 хв. Ще одна жовта. Цього разу Кадару.

61 хв. Бурда зіграв рукою. Жовта.

63 хв. Родрігеш випадає з гри. Пора робити заміну!

65 хв. Бельгійці спокійно катають м'яч.

67 хв. Окереке загубили кияни в карному майданчику. Кутовий.

68. хв Ванакен небезпечно бив. Повз ворота.

68 хв. Заміна. Бесєдін замість Вербича.

Родрігеш пішов на лівий фланг, а Бесєдін – на вістря атаки.

73 хв. Затяжна атака Динамо завершилася неточним ударом Миколенка.

76 хв. Родрігеш змарнував момент, а потім довідався, що він перебував в офсайді.

78 хв. Окереке заробив попередження за фол на Буяльському.

81 хв. Тау гарно віддав на Окереке, однак форвард пробив п'ятою несильно.

82 хв. Друга жовта для Бурди і вилучення.

83 хв. Соль замість Шепелєва. І відразу вилучення в Брюгге. Тау йде з поля.

86 хв Ванакен отримав жовту за розмови.

87 хв. Бесєдін прострілює, але ні Соль, ні Циганков не дотягуються.

88 хв. ГОЛ!!! Опенде, що вийшов на заміну легко обіграв Кадара і віддав на Вормера – 2:2

От вам і Кадар, який не дає грати Попову.

91 хв. Родрігеш, схоже, грає сам із собою.

93 хв. Ого! Мехелен несподівано забиває у власні ворота! 3:2! Інтрига відроджується

Весела гра. Опенда забиває! 3:3!

Все. Нічия, яка для Динамо є вироком. Далі йде Брюгге, а Хацкевич іде на прес-конференцію, де придумуватиме чергові відмазки.

Зараз ви читаєте новину «Київське "Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua