субота, 28 липня 2012 18:40

Казахстан виграв перше золото на Олімпіаді
5

Олександр Винокуров виграв золоту медаль у велогонці на 250 кілометрів

Казахстанець Олександр Винокуров виграв золоту медаль у велогонці на 250 кілометрів. На фініші він зумів обійти колумбійця Рігоберто Урана. Бронзу виграв норвежець Олександр Крістофф. Фаворит перегонів британець Марк Кавендіш на подіум не потрапив.

Винокуров зміг подолати відстань у 250 кілометрів за 5 годин 45 хвилин і 57 секунд, Урана відстав від нього менш ніж на секунду, Крістофф - на вісім секунд.

На фінальну частину гонки вплинув завал, який спровокував швейцарець Фабіан Канчеллара у завершальній третині траси. Він не впорався з керуванням в одному з поворотів, після чого впали кілька велосипедистів. Сам Канчеллара, який вважався одним з фаворитів, травмував руку і відстав від лідерів, повідомляє "Лента".

17. Андрій Гривко (Україна)

Зараз ви читаєте новину «Казахстан виграв перше золото на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua