понеділок, 22 серпня 2011 12:58

Катерина Бондаренко виграла кваліфікацію турніру WTA у Далласі

Українська тенісистка Катерина Бондаренко успішно подолала кваліфікацію на турнірі WTA з призовим фондом 220 000 $ Texas Tennis Open у Далласі.

У фіналі відбіркового турніру киянка, посіяна під першим номером, обіграла Акгуль Аманмурадову з Узбекистану (5): 6-4 6-3.

Першою суперницею Каті в основній сітці стане Грета Арн з Угорщини.

Олена Бондаренко (7) у фіналі відбору в наполегливому матчі поступилася француженці Араван Резаї (4): 4-6 7-5 4-6.

Людмила і Надія Кіченок вийшли у фінал кваліфікації на 25-тисячнику в Празі, Чехія.

У першому колі Людмила Кіченок (2) обіграла чешку Олену Полетінову: 6-4 6-1 і за місце в основі посперечається з Анною Корженяк з Польщі (9).

Надія Кіченок (6) на старті виявилася сильнішою від ще однієї представниці Чехії - Вероніки Завадської: 6-3 7-5. У фіналі кваліфікації Надя посперечається з Іветою Герловою (Чехія).

Марина Заневська та Еліна Світоліна вийшли у другий раунд кваліфікації на турнірі ITF з призовим фондом 50 000 $ у Стамбулі, Туреччина.

На старті відбору Заневська переграла Хеорхіну Гарсія Перес з Іспанії: 7-6 (2) 7-6 (7) і тепер зіграє з Деспіною Папаміхаіл з Греції, яка посіяна під п'ятим номером.

Світоліна вдруге за два дні обіграла Ану Пріслан зі Словенії, на цей раз у двох сетах: 6-2 6-3. За вихід у фінал відбору харків'янка посперечається з Нігіною Абдураїмовою з Узбекистану.

Юлія Лиса вибула з боротьби, поступившись росіянці Євгенії Пашковій: 2-6 6-2 3-6.

Зараз ви читаєте новину «Катерина Бондаренко виграла кваліфікацію турніру WTA у Далласі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua