пʼятниця, 05 серпня 2011 08:45

"Карпати" вдруге обіграли "Сент-Патрікс"

У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи львівські "Карпати" завдали поразки клубу з Дубліна "Сент-Патрікс".

Гості першими відкрили рахунок у матчі - полегшив завдання виходу у фінальний раунд відбору турніру форвард львів'ян Сергій Зеньов у першому таймі, однак у другому господарі відповіли точним ударом Евана Макміллана.

Через сім хвилин капітан команди Ігор Худоб'як знову вивів "Карпати" вперед, а фінальну крапку під завісу матчу поставив Ігор Ощипко.

Таким чином "Карпати" приєдналися до "Ворсклі" в очікуванні останнього суперника в боротьбі за вихід у груповий етап Ліги Європи.

Ліга Європи

3-й кваліфікаційний раунд

Матч-відповідь.

"Сент-Патрікс" (Дублін, Ірландія) - "Карпати" (Львів, Україна) - 1:3 (0:1)

Голи: Зеньов, 22 (0:1), Макміллан, 57 (1:1), Худоб'як, 64 (1:2), Ощипко, 83 (1:3)

Перший матч: 0:2.

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" вдруге обіграли "Сент-Патрікс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua