субота, 30 березня 2013 21:38

"Карпати" вдома удев'ятьох програли "Шахтарю"

"Карпати" і "Шахтар" влаштували трилер у Львові. donbass.ua

Матчем на полі стадіону "Україна" у Львові завершилася програма суботніх ігор 22-го туру української прем'єр-ліги. Місцеві "Карпати" поступилися "Шахтарю", результат зустрічі - 1:2.

Господарі активніше почали матч, але пропустили першими - Алекс Тейшейра замкнув передачу В'ячеслава Шевчука з лівого флангу. На фініші першого тайму львів'яни відігралися після подачі з кутового, в цьому епізоді не кращим чином проявив себе голкіпер "гірників" Антон Каніболоцький, проте ще до свистка на перерву Ярослав Ракицький провів другий гол "Шахтаря".

У другому таймі суперники продовжили діяти на зустрічних курсах, а на 70-й хвилині автор голу львів'ян Микола Жовтюк ціною червоної картки завадив сольному проходу до воріт Луїса Адріано. На фініші протистояння Муртаз Даушвілі отримав друге попередження і залишив поле, а арбітр Євген Арановський був змушений припинити гру після того як трибуни "України" висловили невдоволення тим, що відбувається, закидавши лавку запасних "гірників" сніжками і сторонніми предметами. Перед фінальним свистком другу жовту картку отримав і Алекс Тейшейра.

Таким чином, "Шахтар" відсвяткував 21-шу перемогу в сезоні, зберігаючи лідерство в чемпіонаті, "Карпати", у свою чергу, опустилися на одну позицію в турнірній таблиці і займають 12-те місце.