субота, 30 квітня 2011 18:07

"Карпати" у меншості відстояли нічию з "Металістом"

"Металіст" і "Карпати" у матчі 27-го туру чемпіонату України у Прем'єр-лізі сильнішого не визначили - 1:1.

Перша половина зустрічі пройшла за переваги гостей, які втілили її в забитий м'яч. На 16-й хвилині львів'яни чудово розіграли контратаку, Зеньов зробив передачу на Батісту і бразилець відправив м'яч під поперечину воріт Дишленковича. Також перший тайм запам'ятався видаленням головного тренера "Металіста" Мирона Маркевича.

У другому таймі господарі заграли краще й на 71-й хвилині Девіч прекрасним обвідним ударом зробив рахунок рівним. Однак буквально перед цим "Карпати" залишилися в меншості. Арбітр зустрічі вилучив з поля Зеньова, хоча, за логікою, повинен був давати червону ще й Папа Гуйе.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 27-й тур.

"Металіст" - "Карпати" - 1:1 (0:1)

Голи: Девіч, 71 - Батіста, 16

Вилучення: Маркевич, 43 - Зеньов, 64

"Металіст": Дишленкович, Вільягра, Березовчук, Папа Гуйє, Обрадович (Ткачов, 71), Едмар, Валяєв, Шав'єр, Тайсон, Олійник (Крістальдо, 46), Девіч

"Карпати": Богатінов, Ощипко, Борха, Мілошевіч, Петрівський, Ткачук, Худоб'як, Кожанов (Гурулі, 90), Кочиш (Кополовець, 89), Зеньов, Батіста (Лукас, 69).

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" у меншості відстояли нічию з "Металістом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua