середа, 07 березня 2018 20:11

Як "Тоттенхем" відіграв два м'ячі у "Ювентуса"

"Тоттенхем" зберіг інтригу в парі з "Ювентусом". Фото: Eurosport

Сьогодні в Лондоні визначиться ще один володар путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Це буде або місцевий "Тоттенхэм", або минулорічний фіналіст турніру, італійський "Ювентус". Початок зустрічі команд на стадіоні "Вемблі" о 21:45.

Це буде вже друга гра колективів. Перша відбулася 13 лютого і завершилася бойовою нічиєю, 2:2. Команди влаштували справжній трилер. Фаворитом зустрічі від початку вважалися господарі, а до 9-ї хвилини вже мали перевагу в рахунку у два сухих м'ячі: дубль зробив Ігуаїн.

Здавалося б, лондонці зламаються і решта голів у їхні ворота лише питання часу. Але ще в першому таймі інтригу в матч повернув Кейн, а на 72-й хвилині великий знак питання щодо переможця дуелі поставив Ерікссен, встановивши підсумковий результат зустрічі 2:2.

Україну на даному етапі турніру представляє "Шахтар", суперником якого є римська "Рома". В першому матчі "гірники" здобули перемогу 2:1. Друга гра відбудеться 13 березня в столиці Італії.

Зараз ви читаєте новину «Як "Тоттенхем" відіграв два м'ячі у "Ювентуса"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua