Як Канада розбомбила Росію за один період
6

Канада здобула вольову перемогу над Росією в півфіналі ЧС-2017

Збірна Росії з хокею програла канадцям у півфіналі чемпіонату світу з хокею.

Зустріч відбулася в суботу, 20 травня, і завершилася поразкою росіян з рахунком 2:4.

На 33-й хвилині Євген Кузнєцов вивів збірну Росії вперед, ще через 2 хвилини Микита Гусєв збільшив перевагу.

Канадці відігралися на 41-й хвилині, відзначився Марк Шайфлі. На 56-й хвилині Натан Маккінон зрівняв рахунок, а ще через хвилину Райан О'Райллі вивів канадців вперед. На 59-й хвилині Шон Кутюр'є закинув четверту шайбу.

У фіналі канадці зіграють з фінами або шведами. Їх зустріч пройде 20 травня і почнеться о 20:15 київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Як Канада розбомбила Росію за один період». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua