субота, 09 серпня 2008 17:37

Підсумки Олімпіади. День перший

Команда Китаю очолила медальну таблицю Олімпійських ігор в Пекіні після першого дня змагань, 9 серпня.

В суботу було розіграно 7 комплектів нагород, і китайські атлети завоювали дві медалі вищої якості. Переможцями в своїх дисциплінах стали важкоатлетка Чень Сеся (до 48 кг) і стрілець Пан Вей (пневматичний пістолет, 10 м).

Збірна Росії завоювала тільки одне срібло, володарем якого стала в стрільбі Любов Галкіна (пневматична гвинтівка, 10 м).

Збірна США, що є головним претендентом на перемогу в медальному заліку на Олімпіаді в Пекіні, довгий час взагалі залишалася без нагород. Проте в останній медальній дисципліні суботи американські шаблісти зайняли весь п"єдестал пошани, поклавши в командну скарбничку відразу 3 медалі.

7-11. Росія, Австрія, Куба, Італія, Туреччина - по 0, 1, 0 (1);

12-19. Аргентина, Хорватія, Японія, Нідерланди, КНДР, Швейцарія, Тайвань, Узбекистан -