середа, 04 серпня 2021 15:33

Ірина Коляденко виборола для України четверту медаль за день

Ірина Коляденко виграла у фіналі – 3:1. Фото: "Моя Київщина"

Українська борчиня Ірина Коляденко перемогла в бронзовому фіналі Олімпіади в Токіо.

У боротьбі за медаль українка була сильнішою за Анастасію Григор'єву з Латвії (3:1).

Григор'єва - дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу.

На старті змагань Ірина пройшла представницю Нігерії Амінат Аден завдяки перемозі на туше. В 1/4-й перемогла Лун Цзя з Китаю знову завдяки туше.

У півфінальній сутичці Ірина програла чемпіонці світу 2019 року Айсулі Тинибековій.

Раніше українські борці класичного стилю Парвіз Насібов і Жан Беленюк завоювали для України срібну й золоту медалі відповідно. Пізніше сьому "бронзу" Україні принесли Марта Федина та Анастасія Савчук в артистичному плаванні.

Зараз ви читаєте новину «Ірина Коляденко виборола для України четверту медаль за день». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua