пʼятниця, 05 березня 2021 09:03

"Інтер" закріпив лідерство в чемпіонаті Італії

Алексіс Санчес записав на свій рахунок дубль. Фото: REUTERS / Jennifer Lorenzini

У 25-му турі чемпіонату Італії "Інтер" в гостях переміг "Парму" - 2:1.

1-ша половина гри пройшла без забитих голів. Жодна з команд не форсувала події на полі.

Після перерви чилійський нападник гостей Алексіс Сачнчес оформив дубль за 8 хв. Двічі йому асистував Ромелу Лукаку.

"Парма" змогла повернутися в гру, коли в середині тайму відквитала 1 гол, але на більше господарів не вистачило.

Перемога дозволила "Інтеру" відірватися на 6 очок від "Мілана" в чемпіонських перегонах. Команда Стефано Піолі не змогла вдома перемогти "Удінезе" -1:1.

"Рома" - суперник "Шахтаря" - у звітному турі перемогла на виїзді "Фіорентину" - 2:1.

8 березня "Інтер" прийматиме "Аталанту". Початок матчу о 21:45 за Києвом.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" закріпив лідерство в чемпіонаті Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua