неділя, 20 березня 2011 18:46

"Інтер" переміг "Лечче" і скоротив відставання від "Мілана"

Міланський "Інтер" обіграв "Лечче" у домашньому матчі 30-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Зустріч, що пройшла в неділю на полі міланського стадіону "Сан-Сіро", завершилася з рахунком 1:0. На 52-й хвилині забив Джампаоло Паціні. Форвард, який в січні перебрався в "Інтер" із "Сампдорії", записав у свій актив уже шостий гол за "нерадзуррі" в серії А.

"Інтер", який набрав у 30 матчах 60 очок, посідає друге місце в чемпіонаті, відстаючи на два бали від земляків з "Мілана".

У паралельній зустрічі туринський "Ювентус" здолав на своєму полі "Брешію" з рахунком 2:1. На 23-й хвилині забив колишній гравець московського ЦСКА Мілош Красіч, але за три хвилини до перерви гості відігралися завдяки голу бразильського форварда Едера. Перемогу "Ювентусу" на 67-й хвилині приніс капітан команди Алессандро Дель П'єро.

Інтер - Лечче - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Пацціні (52).

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Ківу, Х. Дзанетті, Т. Мотта, Камб'яссо, Снейдер (Харджа, 84), Ето'О (Станкович, 90), Пацціні, Пандєв (Коутіньйо, 73).

Лечче: Розаті, Феррарі, Томовіч (Ж. Донаті, 90), Фабіано, Брівіо (П'ятті, 90), Месбах, Джакомацці (Ніевес, 83), Вівес, Бертолаччі, Олівера, Корвія.

Попередження: Джакомацці (41), Лусіо (47), Розаті (53), Т. Мотта (70), Томовіч (76), Ківу (80).

Ювентус - Брешія - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Красіч (24), 1:1 - Едер (42), 2:1 - Дель П'єро (68).

Ювентус: Буффон, Соренсен, Бонуччі, К'єлліні, А. Траоре (Бардзальі, 67), Маркізіо, Аквілані, Красіч, Пепе, Матрі (Тоні, 82), Дель П'єро (Хорхе Мартінес, 88).

Брешія: Аркарі, Дзамбеллі, Хуго Марек, Аккарді, Дапрела, Вашш, Кордова (Ланзафаме, 58), Дзоболі, Едер, Діаманті (Жонатас, 77), Коне (Байокко, 76).