неділя, 31 січня 2021 09:53

"Інтер" і "Ювентус" продовжують переслідувати "Мілан"

Лукаку відзначився дублем. Фото Рейтер

У матчі 20-го туру італійської Серії А "Інтер" приймав "Беневенто". Зустріч проходила на стадіоні "Сан-Сіро (Джузеппе Меацца)" і завершилася великою перемогою господарів з рахунком 4:0.

Дебютний гол був забитий вже на 7-й хвилині зустрічі, його автором став нападаючий гостей Ріккардо Імпрота, який відправив м'яч у свої ворота. На 57-й хвилині форвард Лаутаро Мартінес подвоїв перевагу міланців. Через 10 хвилин після цього рахунок до розгромного довів його колега по нападу Ромелу Лукаку, аргентинець виступив асистентом. На 78-й хвилині зустрічі бельгієць поставив крапку в матчі, гольову передачу віддав хавбек Алексіс Санчес.

У паралельному матчі "Ювентус" в гостях обіграв "Сампдорію" - 2:0. Роналду не забивав: це зробили К'єза та Ремсі.

"Інтер" в 20 турах Серії А набрав 44 очки і займає друге місце в турнірній таблиці. У "Ювентуса" - 39 і матч в запасі, "Мілан" має 46.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" і "Ювентус" продовжують переслідувати "Мілан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua