субота, 25 серпня 2012 22:22

"Іллічівець" та "Динамо" виграли з однаковим рахунком

Нінкович відкрив рахунок у матчі з "Чорноморцем". Фото: fcdynamo.kiev.ua

В рамках суботньої програми 7-туру української Прем'єр-ліги відбулися два матчі.

Маріупольський "Іллічівець" здобув перемогу над ужгородської "Говерлою" з рахунком 2:0.

Команді Миколи Павлова вдалося засмутити суперника лише в середині другого тайму: Гречишкін скористався відскоком м'яча за межами штрафного майданчика і невідпорно пробив по воротах гостей.

За п'ять хвилин до закінчення матчу Федотов отримав м'яч на підступах до карного майданчика, змістився зліва в центр і забив другий м'яч "Іллічівця" у цій зустрічі.

З аналогічним рахунком київське "Динамо" вдома переграло одеський "Чорноморець". У середині першого тайму рахунок у матчі відкрив півзахисник "Динамо" Нінкович, який отримав м'яч на підступах до штрафного і точним ударом відправив м'яч у нижній кут воріт Паста.

На 72-й хвилині свій сьомий м'яч у сезоні забив найкращий бомбардир "Динамо" Ідейе. Нігерієць прийняв м'яч поблизу штрафного, віддав пас на хід Рубену, якого збив захисник, проте м'яч відскочив до нігерійця, який з ходу пробив у дальній кут - м'яч від штанги влетів у ворота.

Україна. Прем'єр-ліга

7-й тур

Іллічівець (Маріуполь) - Говерла (Ужгород) - 2:0

Голи: Гречишкін, 58 (1:0); Федотов, 85 (2:0).

Динамо К (Київ) - Чорноморець (Одеса) - 2:0

Голи: Нінкович, 23 (1:0); Ідейе, 72 (2:0).

Зараз ви читаєте новину «"Іллічівець" та "Динамо" виграли з однаковим рахунком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua